KOGUKOND ÜRITUSED LOGI SISSE ENG

Angela Viispert

Branding, kodulehed ja SEO
Pärnu, Eesti
brandyourself oü
Pärnu, Eesti

Angela Viispert

Branding, kodulehed ja SEO

Graafiline disain
Turundus
Programmeerimine ja veebiarendus

Minust:

Tere! Olen kirevaid ideid ja loovust tulvil disainer, kellel on üle 6 aasta kogemust brändi loomise, digiturunduse, graafilise disaini, SEO ja veebidisainiga. Minu kirg seisneb eriliste ja meeldejäävate disainide ning kliendikogemuste loomises. Mind innustab soov ühendada visuaalne esteetika tõhusa turundusstrateegiaga, et muuta iga projekt unikaalseks ja silmapaistvaks. Lähtudes praktilisest kogemusest ja loovusest, pühendun alati sellele, et tuua esile kliendi sõnum ja väärtused läbi kaasaegse ja funktsionaalse disaini. Las ma aitan sul muuta ideed reaalsuseks ning luua tähendusrikas ja meeldejääv brändikogemus!

Minu portfoolio

Graafiline disain

Tegeleme nii logo-, postrite-, flayerite-, autokleebiste, turundustrükiste jne disainiga.

Turundus

Aitan sul teha sotsiaalmeediaturundust (tiktok, instagram, facebook jne), teen su kodulehe leitavamaks(SEO) ja aitan luua sul turundusstrateegija.

Programmeerimine ja veebiarendus

Loon figmas Disaine, webflow platvormil kodulehti. Miks webflow mitte wordpress? See on põiküsimus mida küsitakse meilt. Aga vot seepärast, et soovime oma klientidele ainult parimat! Nimelt webflow platvormil ei ole tavaehitusel pluginaid. Webflow aga koosnebki ainult neist! Pluginad teevad aga lehed aeglaseks, katki ja see ei too nii palju raha sisse, sest Teie potensiaalsed kliendid lahkuvad lehelt. Lisaks on see ka palju kasutajasõbralikum platvorm kui wordpress:)