KOGUKOND ÜRITUSED LOGI SISSE ENG

Lenne Lillepuu

Mitmekesisuse koolitaja
Pärnu, Eesti
Lenne Lillepuu Consultancy
Pärnu, Eesti

Lenne Lillepuu

Mitmekesisuse koolitaja

Koolitamine
Kirjutamine

Minust:

Sertifitseeritud, 16 aastase rahvusvahelise kogemusega personalijuhtimise ja koolitus (HR) spetsialist (CIPD). Olen omandanud staatuse kui Fellow of the Higher Education Academy, UK – ehk siis tõestus, et olen sertifitseeritud õpetaja ja kogenud efektiivsete ja innovaatiliste õppemeetodite rakendamisel. Oskan tagada kõrge kvaliteediga täiskasvanute koolitust, juhendamist ja koolituste mõju hindamist.

Pärast 16 aastat UK ülikoolides õppimist, töötamist ja pidevat enesearendamist, otsustasin 2020. aasta lõpus täide viia oma pikaajalise unistuse luua oma konsultatsioonifirma. See otsus tõi mind tagasi armsasse kodulinna Pärnusse. Avastasin Forwardspace koostöötamiskeskuse millest sai kiiresti asendamatu ja armas keskkond.

Hetkel keskendun vaimse tervise, mitmekesisuse ja tervisliku heaolu olulisuse ja kasu väärtustamisele ning teadlikkuse tõstmisele. Teen seda koostöös erinevate organisatsioonidega, haridusasutustega, gruppidega ja eraisikutega. Olen oma ala ekspert globaalse suhtlusvõrgustikuga. Olen äärmiselt uhke, et saan oma teadmisi ning kogemusi Eestis jagada.

Sõudja, ujuja, jooksja, talisupleja, yogi. Elu ilma raamatuteta on nagu taevas ilma tähtedeta. Praegune moto mida praktiseerin: mitte keegi ei saa sulle haiget teha oma käitumise või sõnadega, kõik oleneb sinust endast.

Minu portfoolio

Koolitamine

Koolitaja (inglise ja eesti keeles)
- mitmekesisuse kasu ja teadlikkuse tõstmine ühiskonnas ja organisatsioonides
- tervislik heaolu, tasakaal ja vaimne tervis
- käitumismustrite muutmine ja identiteet
- organisatsioonide väärtuste ja visiooni loomine ja/v analüüs
- coaching ja mentoring
- koolitusprogrammide hindaja/konstruktiivne kriitik

Kirjutamine

- eduka kirjutamise töötoad
- teadusprojektide kirjutamise konstruktiivne tagasiside (eriti just inglise keelsed teadusprojektide taotlused)